AMS1117 3.3V Power Supply Module
KSh100.00
Out of stock
Email when stock available
Description
DC 4.5V–7V Input AMS1117-3.3 V power supply module Output 3.3V,800mA 5 PCS
Product Details:
• Condition: New
• Input: dc 4.5V – 7V (1V input voltage higher than output voltage)
• Output: 3.3 V, 800 ma (load current should not exceed 800 ma)